O mně

O mně


Ahoj, jmenuji se Marta Liptáková..

holistický intuitivní terapeut

Celostní medicíně se věnuji přes 23 let. Studovala jsem v ČR, Evropě, Rusku, Africe, jižní Americe, Itálii, Srí Lance a Bali.

Jsem lektorkou v oblasti masáží, osobního růstu a kosmetiky. Terapie Vám vždy postavím na míru a to včetně kosmetického ošetření, která se vždy opírají o holistické základy, díky kterým se zaměřuji na kořen problému.

Lidský život, duši a tělo člověka vnímám jako celek, který lze vyladit do absolutní harmonie a zdraví ve všech jeho funkčních okruzích a duchovních rovinách, které mají přímý vliv na jeho kvalitu. Nejsem léčitel, jsem pouze terapeut, přítel a průvodce na cestě Vašeho života, který si je vědom pravidla, že v bohu je vše možné a čisté. Tvůj život a trápení, bolesti se dají vědomě změnit na pokoru, vděčnost a lásku. Věřím, že každý z nás je toho schopný.

Základem života je vztah k sobě a ostatním. Věřím, že každý z nás má možnost žít radostným a harmonickým způsobem napojen na duchovní dimenze života a zároveň stabilně ukotven zde, na krásné planetě Zemi.

S láskou a úctou Marta Liptáková

Více o mě se dozvíte na mém druhém webu http://eywa-happinesslife.cz/o-mne/

 

Therapy-eywa

Kontaktujte nás

Marta Liptáková

Eywa-centrum terapie pro tělo a duši

Hlavní 130

624 00 Brno – Komín

email: eywacentrum@gmail.com

tel: +420 775 775 462

Najdete nás

Trasa MHD:

Z Hlavního nádraží tramvají číslo 1, nebo číslo 12 (X14)

Z České trolejbusem číslo 36

Sdílejte s námi

.

.

.